''Anime Klub Rijeka'' 51000 Rijeka, Trg 128. brigade Hrvatske vojske 6- GKR ogranak Stribor

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+26
Hetalia
miz
Nyxx09
Minka Ricochet
Ironmely
Ivy
akitski
redlady
Bloodedge
pile
axy_neliel
suaco
Jeanne
margo232
konza_lili
Acrodyn
Shinjiku
Misora Sachiyo
Shin
Misa ちゃん
Kakashi
iEXPLODE
marta
Byakislav
corangar
filthy_victorian
30 posters

    Predstavljanje članova foruma

    suaco
    suaco


    Broj postova : 28
    Join date : 30.11.2010
    Age : 32
    Lokacija : Ministry of Silly Walks

    Predstavljanje članova foruma - Page 3 Empty Re: Predstavljanje članova foruma

    Postaj  suaco 30.11.10 23:24

    what, pokusat ces jos jedan prosvjed koji ce svi slozno izignorirati? Razz
    Acrodyn
    Acrodyn


    Broj postova : 449
    Join date : 12.11.2010
    Age : 32
    Lokacija : Labin,Rijeka

    Predstavljanje članova foruma - Page 3 Empty Re: Predstavljanje članova foruma

    Postaj  Acrodyn 30.11.10 23:29

    suaco je napisao/la:what, pokusat ces jos jedan prosvjed koji ce svi slozno izignorirati? Razz

    Ovaj je bio miran.. Sljedeći će biti agresivniji. Cool

    You may get stabbed in the head
    with a dagger or sword.
    You may be burned to death
    or skinned alive or worse.
    But when they torture you,
    you will not feel you need to run,
    For though you die, La Resistance lives on.
    marta
    marta


    Broj postova : 354
    Join date : 29.10.2010
    Age : 32
    Lokacija : Rijeka

    Predstavljanje članova foruma - Page 3 Empty Re: Predstavljanje članova foruma

    Postaj  marta 30.11.10 23:38

    irenooooooooo I love you I love you I love you I love you I love you
    filthy_victorian
    filthy_victorian


    Broj postova : 779
    Join date : 30.10.2010
    Age : 34
    Lokacija : Dark alley in the middle of 19th century London

    Predstavljanje članova foruma - Page 3 Empty Re: Predstavljanje članova foruma

    Postaj  filthy_victorian 01.12.10 0:29

    suaco je napisao/la:urednica sam jednog malog fanzina i dopredsjednica jedne isto tako male udruge, 3.zmaj (oni koji su bili na rikonu ce znati Smile )
    ma kakav mali fanzin i mala udruga XD eridan i 3.zmaj rulz! najaci smo Very Happy Very Happy Very Happy
    dobrodosla nam, bilo ti je i vrijeme hihihi tongue tongue tongue i nadam se da neces samo stalkati postove, vec da ces i pisati Twisted Evil
    suaco
    suaco


    Broj postova : 28
    Join date : 30.11.2010
    Age : 32
    Lokacija : Ministry of Silly Walks

    Predstavljanje članova foruma - Page 3 Empty Re: Predstavljanje članova foruma

    Postaj  suaco 01.12.10 0:38

    @marta
    martaaaaaaaaaaaa lol! covjek bi pomislio da se nikad ne vidimo Razz

    @fv
    Razz nisi bila na sastanku danas, ccc

    no, da ne spamam vise ovdje, hvala na dobrodoslici Smile
    Acrodyn
    Acrodyn


    Broj postova : 449
    Join date : 12.11.2010
    Age : 32
    Lokacija : Labin,Rijeka

    Predstavljanje članova foruma - Page 3 Empty Re: Predstavljanje članova foruma

    Postaj  Acrodyn 01.12.10 15:15

    Omg!!!! affraid

    Irena, imaš vj, najbolji avatar koji sam IKADA VIDIO!!!!! AAAA!! Ne pretjerujem stvarno to mislim. Fantastičn!! Shocked Shocked
    suaco
    suaco


    Broj postova : 28
    Join date : 30.11.2010
    Age : 32
    Lokacija : Ministry of Silly Walks

    Predstavljanje članova foruma - Page 3 Empty Re: Predstavljanje članova foruma

    Postaj  suaco 01.12.10 15:54

    Acrodyn je napisao/la:Omg!!!! affraid

    Irena, imaš vj, najbolji avatar koji sam IKADA VIDIO!!!!! AAAA!! Ne pretjerujem stvarno to mislim. Fantastičn!! Shocked Shocked
    Cool
    marta
    marta


    Broj postova : 354
    Join date : 29.10.2010
    Age : 32
    Lokacija : Rijeka

    Predstavljanje članova foruma - Page 3 Empty Re: Predstavljanje članova foruma

    Postaj  marta 01.12.10 17:36

    suaco je napisao/la:@marta
    martaaaaaaaaaaaa lol! covjek bi pomislio da se nikad ne vidimo Razz

    ali ali. ja te volim.^_^

    Razz Razz
    axy_neliel
    axy_neliel


    Broj postova : 160
    Join date : 08.12.2010
    Age : 37
    Lokacija : Rijeka / Labin

    Predstavljanje članova foruma - Page 3 Empty heya :)

    Postaj  axy_neliel 08.12.10 21:44

    Dakle, frendica mi je bauljala po kompu dok sam ja izrađivala masku za cosplay, i odjednom mi kaže da u Rijeci postoji anime klub Smile

    Naravno da je maska zaboravljena in an instant xD

    Dakle, ja sam Axy, studiram pravo u Rijeci (4.g.) a inače sam iz Labina.
    Trenutno sam prelijena da pišem nešto o sebi pa evo kopipejst iz infa na fejsu:

    ... nda, najčešće pišem na engleskom jer imam masu frendova sa cosplaya koji žive van RH tak da... naviknite se na moje engleske postove Smile

    You're welcome to add me and follow me around, you'll see sarcasm aplenty. I'm even more sarcastic than you might need. I'd say I'm sorry to disappoint you, but I'm not. I excel at not giving a shit. Experience has taught me that interest begets expectation and expectation begets disappointment, so the key to avoid disappointment is to avoid interest.
    I also don't have a lot of interest in being a good person or a bad person. From what I can tell, either way, you're screwed. Bad people are punished by society's laws, and good people are punished by Murphy's law. So you see my dilemma.

    Other than that,
    - dancing is my verb. I'm a hip hoper and bgirl xD
    - i'm a thoonophyliac and I cosplay
    - i love anime and manga
    - i'm interested in mythology and histroy in particular, especially japanese, irish and scottish
    - I speak my mind. If you don't like it, I missed the part where that's my problem.
    - I am loyal to whatever I hold very dear. I fight for anything I believe in. I am strong-willed and I rarely give up.
    - Chaos is my middle name. I love to stir things up and I'm happiest under pressure
    - When I grow up, I'm gonna be Mulder AND Scully xD
    - last but not least, I absolutely ADORE Ichigo and Kamina Smile

    Hope to catch yall soon Smile
    Kolko vidim četvrtkom imate meetinge u Striboru, mogli bi ja i ekipa navratit da se i službeno upoznamo. Smile
    filthy_victorian
    filthy_victorian


    Broj postova : 779
    Join date : 30.10.2010
    Age : 34
    Lokacija : Dark alley in the middle of 19th century London

    Predstavljanje članova foruma - Page 3 Empty Re: Predstavljanje članova foruma

    Postaj  filthy_victorian 08.12.10 21:54

    Helou!
    Dobrodosla nam na forum, nadam se da ces se zabaviti, i naravno, bilo bi nam drago da nam se pridruzis i u Striboru Very Happy
    Btw, mi smo se vec prije i upoznale, na larpu cini mi se Smile
    Acrodyn
    Acrodyn


    Broj postova : 449
    Join date : 12.11.2010
    Age : 32
    Lokacija : Labin,Rijeka

    Predstavljanje članova foruma - Page 3 Empty Re: Predstavljanje članova foruma

    Postaj  Acrodyn 08.12.10 21:56

    Bok, Axy!! Evo i ja sam iz Labina! Mislim da bismo mogli osnovati urotu i promjeniti ime u anime klub 'Labin'! Very Happy
    axy_neliel
    axy_neliel


    Broj postova : 160
    Join date : 08.12.2010
    Age : 37
    Lokacija : Rijeka / Labin

    Predstavljanje članova foruma - Page 3 Empty Re: Predstavljanje članova foruma

    Postaj  axy_neliel 08.12.10 21:58

    nema problema.. Smile
    Na LARPU kažeš? Vampiri ili Vukodlaci? xD

    Možemo i u Labinu osnovat anime klub hehe Smile
    Pa organizirano u London na EXPO ... ja idem u 5mj do mojih gore pa se možete pridružit Smile
    Acrodyn
    Acrodyn


    Broj postova : 449
    Join date : 12.11.2010
    Age : 32
    Lokacija : Labin,Rijeka

    Predstavljanje članova foruma - Page 3 Empty Re: Predstavljanje članova foruma

    Postaj  Acrodyn 08.12.10 22:01

    Samo da pitam.. Jesi li ti poznata metal Axy? Very Happy
    filthy_victorian
    filthy_victorian


    Broj postova : 779
    Join date : 30.10.2010
    Age : 34
    Lokacija : Dark alley in the middle of 19th century London

    Predstavljanje članova foruma - Page 3 Empty Re: Predstavljanje članova foruma

    Postaj  filthy_victorian 08.12.10 22:05

    Vampiri, naravno pirat a i slavili smo jedan rockas ja i grobo skupa u Big Rock Mami, koliko se sjecam po svojim slikama, i ti si tamo bila Smile
    Jesi vec negdje cosplayala ili samo za zabavu se oblacis? Very Happy
    axy_neliel
    axy_neliel


    Broj postova : 160
    Join date : 08.12.2010
    Age : 37
    Lokacija : Rijeka / Labin

    Predstavljanje članova foruma - Page 3 Empty Re: Predstavljanje članova foruma

    Postaj  axy_neliel 08.12.10 22:09

    ja sam ti kao legenda, svi su čuli za mene al me nitko nije vidio xD
    ahahah Smile

    jesam da, budući da druge axy nema baš u bližoj okolici. Smile
    a po čemu sam to poznata?

    Mirza je blebetao, jeli xD

    @ filthy victorian... aha, ti si njegova sestrična? Smile ako se dobro sjećam..
    cosplay zasada radim za sebe jer ovdje nema sličnih okupljanja, na najbliže idem u 5mj u London (London MCM EXPO)
    Acrodyn
    Acrodyn


    Broj postova : 449
    Join date : 12.11.2010
    Age : 32
    Lokacija : Labin,Rijeka

    Predstavljanje članova foruma - Page 3 Empty Re: Predstavljanje članova foruma

    Postaj  Acrodyn 08.12.10 22:13

    Ma stvar je kada god upoznam nekog metalca iz bilo kojeg grada u cro i kažem da sam iz Labina pitaju me ako te znam. Laughing

    Baš danas upoznao Domagoja, bivšeg bassista iz Monoxa i on me baš pitao.. Pred sat vremena. Vidiš koje slučajnosti se dešavaju. Very Happy

    Inače ja sam ovaj posljednji vokal iz zaboravljenog M.U.R.-a. Wink Pa ako se sjećaš da smo postajali, ja sam taj.. Ne znam kako bi se bolje objasnio nekom labinjanu. Laughing
    axy_neliel
    axy_neliel


    Broj postova : 160
    Join date : 08.12.2010
    Age : 37
    Lokacija : Rijeka / Labin

    Predstavljanje članova foruma - Page 3 Empty Re: Predstavljanje članova foruma

    Postaj  axy_neliel 08.12.10 22:21

    Acrodyn "Lolita" je napisao/la:Ma stvar je kada god upoznam nekog metalca iz bilo kojeg grada u cro i kažem da sam iz Labina pitaju me ako te znam. Laughing

    Baš danas upoznao Domagoja, bivšeg bassista iz Monoxa i on me baš pitao.. Pred sat vremena. Vidiš koje slučajnosti se dešavaju. Very Happy

    Inače ja sam ovaj posljednji vokal iz zaboravljenog M.U.R.-a. Wink Pa ako se sjećaš da smo postajali, ja sam taj.. Ne znam kako bi se bolje objasnio nekom labinjanu. Laughing

    ahah, lol pa dodo te to pitao jer mi je njegov gitarist iz monoxa bivši dečko Smile
    a MUR je bio preee bend, šteta šta ste se raspali Smile

    Upravo mi je frend došao, i on će se joinat soon Smile
    Acrodyn
    Acrodyn


    Broj postova : 449
    Join date : 12.11.2010
    Age : 32
    Lokacija : Labin,Rijeka

    Predstavljanje članova foruma - Page 3 Empty Re: Predstavljanje članova foruma

    Postaj  Acrodyn 08.12.10 22:24

    ma nismo se raspali.. ušli smo u legendu! Mi smo na neverending pauzi! Very Happy
    axy_neliel
    axy_neliel


    Broj postova : 160
    Join date : 08.12.2010
    Age : 37
    Lokacija : Rijeka / Labin

    Predstavljanje članova foruma - Page 3 Empty Re: Predstavljanje članova foruma

    Postaj  axy_neliel 08.12.10 22:26

    Acrodyn "Lolita" je napisao/la:ma nismo se raspali.. ušli smo u legendu! Mi smo na neverending pauzi! Very Happy
    nemoj da mirzu počnem žicat da se opet okupite, neki reunion bi bio kul xD
    Acrodyn
    Acrodyn


    Broj postova : 449
    Join date : 12.11.2010
    Age : 32
    Lokacija : Labin,Rijeka

    Predstavljanje članova foruma - Page 3 Empty Re: Predstavljanje članova foruma

    Postaj  Acrodyn 08.12.10 22:28

    axy_neliel je napisao/la:
    Acrodyn "Lolita" je napisao/la:ma nismo se raspali.. ušli smo u legendu! Mi smo na neverending pauzi! Very Happy
    nemoj da mirzu počnem žicat da se opet okupite, neki reunion bi bio kul xD

    Iskreno.. Da se to ikada desi Bepi bi bio u reunionu! Wink Ja sam nepoželjan. ^^
    axy_neliel
    axy_neliel


    Broj postova : 160
    Join date : 08.12.2010
    Age : 37
    Lokacija : Rijeka / Labin

    Predstavljanje članova foruma - Page 3 Empty Re: Predstavljanje članova foruma

    Postaj  axy_neliel 08.12.10 22:32

    bepi hehe Smile

    nego, kad vam je taj meeting sutra i di je točno stribor? ja i frend bi doletili Smile
    Kakashi
    Kakashi


    Broj postova : 164
    Join date : 01.11.2010
    Age : 30
    Lokacija : Rijeka

    Predstavljanje članova foruma - Page 3 Empty Re: Predstavljanje članova foruma

    Postaj  Kakashi 09.12.10 10:11

    Dobrodošla! Drago nam je da ima još ljudi i nadamo se tvom dolasku ovaj četvrtak! Jedva čekamo da upoznaš cjelu ekipu koja rastura!
    Još i kad upoznaš mega awesome voditelje! afro
    Acrodyn
    Acrodyn


    Broj postova : 449
    Join date : 12.11.2010
    Age : 32
    Lokacija : Labin,Rijeka

    Predstavljanje članova foruma - Page 3 Empty Re: Predstavljanje članova foruma

    Postaj  Acrodyn 09.12.10 13:47

    Kakashi je napisao/la:Dobrodošla! Drago nam je da ima još ljudi i nadamo se tvom dolasku ovaj četvrtak! Jedva čekamo da upoznaš cjelu ekipu koja rastura!
    Još i kad upoznaš mega awesome voditelje! afro

    Mega awesome voditelje? Ja sam već bio par puta u klubu i još ih nisam upoznao.. Kada je na meni red? Sad
    axy_neliel
    axy_neliel


    Broj postova : 160
    Join date : 08.12.2010
    Age : 37
    Lokacija : Rijeka / Labin

    Predstavljanje članova foruma - Page 3 Empty Re: Predstavljanje članova foruma

    Postaj  axy_neliel 09.12.10 15:08

    hvala hvala Smile
    a jel mi može netko reći di je taj stribor, i kad tamo treba doći? upravo je frend kod mene pa smišljamo strategiju dolaska xD
    Acrodyn
    Acrodyn


    Broj postova : 449
    Join date : 12.11.2010
    Age : 32
    Lokacija : Labin,Rijeka

    Predstavljanje članova foruma - Page 3 Empty Re: Predstavljanje članova foruma

    Postaj  Acrodyn 09.12.10 17:36

    axy_neliel je napisao/la:hvala hvala Smile
    a jel mi može netko reći di je taj stribor, i kad tamo treba doći? upravo je frend kod mene pa smišljamo strategiju dolaska xD

    Mene nema danas, ali eto napravit ću svoj udio u sudjelovanju objašnjavajući vam! =)

    Dakle... Kraj McDonaldsa imaš par smjerova i ideš prema onome gdje su kao neke stepenice - to je suprotni put od onoga koji vodi prema cesti. Idete prema tamo i gledajući prema tim stepenicama dođite do jednog ulaza u zgradu sa lijeva. U ulazu su neka staklena vrata na desno i to je ulaz u mjesto okupljanja anime kluba.

    Ako dođete malo prije 6 ispred ćete vidjeti vj. grupicu članova. Wink
    Plz, ako sam koji dio loše objasnio pitaj me i ja probam objasnit.

    Isto ostali članovi koji su tamo bili više puta bi mogli probati objasniti bolje od mene! Smile

    Sponsored content


    Predstavljanje članova foruma - Page 3 Empty Re: Predstavljanje članova foruma

    Postaj  Sponsored content


      Sada je: 13.05.24 15:41.