''Anime Klub Rijeka'' 51000 Rijeka, Trg 128. brigade Hrvatske vojske 6- GKR ogranak Stribor

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Opcije Foruma

    Shin
    Shin
    Admin


    Broj postova : 26
    Join date : 28.10.2010
    Age : 31
    Lokacija : Rijeka,Croatia

    Opcije Foruma Empty Opcije Foruma

    Postaj  Shin 30.10.10 15:37

    Pokrenute opcije foruma:
    Gallery iliti galerija slika - možete ju naći u Navigation Baru ( Otvorene su 4 kategorije vezane uz anime
    >Anime
    >Manga
    >Anime Klub
    >Cosplay
    >Crteži
    Ako želite da dodam posebni album za neki odredzeni anime, Mangu itd. možete zatražiti to u ovoj temi

    Povezivanje računa s Facebook računom
    Cijela stranica povezana je s facebookom, tako da možete dijeliti teme na face, ili povezati se s face-om i onda će se prikazati što pišete tu ako to želite naravno. Treća opcija Facebook connecta je da možemo se spojiti na forum pomoću Aplikacijske Stranice koju sam podijelio na Facebooku!
    (LINK:Facebook)

    Bodovi i Slava
    Korištenjem foruma, odgovaranjem na teme i otvaranjem novih, dobivate reputacijske bodove. (Kasnije ce oni najslavniji Anime Kluba dobivati neke nagradice)

    Uskoro:
    ChatBox
    Role Play Game
    filthy_victorian
    filthy_victorian


    Broj postova : 779
    Join date : 30.10.2010
    Age : 34
    Lokacija : Dark alley in the middle of 19th century London

    Opcije Foruma Empty Re: Opcije Foruma

    Postaj  filthy_victorian 31.10.10 0:25

    A da li mi svi mozemo dodati slike u te albume ili je to rezervirano samo za moderatore foruma? Kada kliknem na neki album, imam u izborniku Users Personal Albums i Your personal album...
    Shin
    Shin
    Admin


    Broj postova : 26
    Join date : 28.10.2010
    Age : 31
    Lokacija : Rijeka,Croatia

    Opcije Foruma Empty Re: Opcije Foruma

    Postaj  Shin 31.10.10 6:50

    filthy_victorian je napisao/la:A da li mi svi mozemo dodati slike u te albume ili je to rezervirano samo za moderatore foruma? Kada kliknem na neki album, imam u izborniku Users Personal Albums i Your personal album...

    svi mogu davati slike!
    Međutim, samo admini mogu otvarati albume pod odredzenim nazivom, zato sam rekao da pitate za otvaranje.
    Druga opcija je da koristite svoj personal album gdje mozete stavljati sto god zelite

    Sponsored content


    Opcije Foruma Empty Re: Opcije Foruma

    Postaj  Sponsored content


      Sada je: 13.05.24 20:53.