''Anime Klub Rijeka'' 51000 Rijeka, Trg 128. brigade Hrvatske vojske 6- GKR ogranak Stribor

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+26
Hetalia
miz
Nyxx09
Minka Ricochet
Ironmely
Ivy
akitski
redlady
Bloodedge
pile
axy_neliel
suaco
Jeanne
margo232
konza_lili
Acrodyn
Shinjiku
Misora Sachiyo
Shin
Misa ちゃん
Kakashi
iEXPLODE
marta
Byakislav
corangar
filthy_victorian
30 posters

    Predstavljanje članova foruma

    filthy_victorian
    filthy_victorian


    Broj postova : 779
    Join date : 30.10.2010
    Age : 34
    Lokacija : Dark alley in the middle of 19th century London

    Predstavljanje članova foruma Empty Predstavljanje članova foruma

    Postaj  filthy_victorian 03.11.10 17:46

    Ovo je mjesto gdje cete se predstaviti kako bi znali tko je tko, te kako bi pozeljeli dobrodoslicu novim clanovima foruma... Takodjer osim imena napisite i dvije tri kratke crtice o sebi Very Happy
    p.s. ako imate prijatelje koji vole anime, mange, japansku muziku ili japan opcenito, a nemaju vremena dolaziti na okupljanje anime kluba cetvrtkom u stribor, slobodno ih pozovite ovdje da razmjene sa nama svoja misljenja oko japanskih stvarcica kojima smo zaludjeni Smile

    Ja sam Dajana, studentica sam na zadnjoj godini na medicinskom fakultetu. Treniram strelicarstvo, bavim se decoupageom i pisem spekulativnu fikciju, te se nadam i da cu jednoga dana objaviti roman. Takodjer sam zainteresirana i za pisanje scenarija za kratke filmove... Smile
    corangar
    corangar


    Broj postova : 57
    Join date : 31.10.2010
    Age : 35

    Predstavljanje članova foruma Empty Re: Predstavljanje članova foruma

    Postaj  corangar 03.11.10 19:21

    Ajd, mislim da bi bilo fer da se ja predstavim :P

    Ja sam Elmas, jedan od tih koji obično nemaju vremena/prilike dolazit četvrtkom u stribor xD
    Trenutno ne studiram; radim kao web dizajner / programer, te nadam se u bližoj budućnosti upisati studij psihologije. Želja mi također okušati se u stand-up komediji i/ili ventrilokvizmu :D

    Imam previše interesa i hobija da ih sad nabrajam, ali generalno uživam u umjetnosti i (nešto rijeđim) sportskim aktivnostima kad to prilika nalaže :P
    Byakislav
    Byakislav


    Broj postova : 443
    Join date : 03.11.2010
    Age : 33
    Lokacija : Crikvenica

    Predstavljanje članova foruma Empty Re: Predstavljanje članova foruma

    Postaj  Byakislav 03.11.10 21:50

    Hajz~
    Ja sam Ivo, student 2. godine strojarstva. Za razliku od ovo dvoje gore nema baš puno aktivnosti kojima se bavim jer sam pretežito lijena osoba =). Na forum me pozvala filthy_victorian i sad sam si sav ponosan na to, a usto sam i sretan da ima dosta ljudi iz okolice koji vole animee i mange. Cheers!

    filthy_victorian
    filthy_victorian


    Broj postova : 779
    Join date : 30.10.2010
    Age : 34
    Lokacija : Dark alley in the middle of 19th century London

    Predstavljanje članova foruma Empty Re: Predstavljanje članova foruma

    Postaj  filthy_victorian 03.11.10 22:26

    Elmas, drago mi je da cemo onda barem preko foruma moci razmjenjivati misljenja vezana uz anime kad vec ne mozes dolaziti na anime klub cetvrtkom Very Happy uuuu zakon, psihologija mi se cini jko zanimljivom, slusala sam na faxu par kolegija vezanih uz to Smile

    Ivo, dobrodosao nam na forum, drago mi je da si prihvatio moj poziv i nadam se da ce ti biti zabavno Smile I vjerujem da ce ti biti fora malo za promjenu se dopisivati sa ljudima iz okolice Cool Have fun!
    marta
    marta


    Broj postova : 354
    Join date : 29.10.2010
    Age : 32
    Lokacija : Rijeka

    Predstavljanje članova foruma Empty Re: Predstavljanje članova foruma

    Postaj  marta 03.11.10 22:44

    oj!
    ja sam marta i imam 18 godina. i drago mi je da nisam najstarija osoba na svijetu koja voli mange/anime. da mogu to mami nabijati na nos. Twisted Evil joj to vam je svakodnevni rat. hahaha
    uglavnom. upisala sam informatiku. nije da me ne zanima ali cilj mi je likovna akademija. pokusavat cu dok ne uspijem. u međuvremenu mi je cilj opljačkati neku banku. ili makar otkriti da je zivot matrix. i sve lijepe zene su zelene brojčice.
    zeljela bih oslikati neki zid, napisati knjigu, uvesti nobelovu nagradu za umjetnost likovnu, otici na koncert Miyavija, nauciti japanski, imati izlozbu, na korzu crtati portrete, dobiti kondiciju, poloziti vozacki, nauciti sve zeljene pjesme napamet, upoznati Harukija murakamija, otvoriti ljepostavnicu (ducan), pogledati jos 645645654 puta Sky of love i mislim da bi bilo to za sad...

    e i zelim biti pro free lancer.. *_*


    I love you
    iEXPLODE
    iEXPLODE


    Broj postova : 123
    Join date : 31.10.2010
    Age : 30

    Predstavljanje članova foruma Empty Re: Predstavljanje članova foruma

    Postaj  iEXPLODE 03.11.10 22:51

    Dakle, pozdrav svima!
    Moje ime je Nikola i pohađam GAM (3.god). Od začetka ovog kluba sam član ali se u skoro godinu dana ništa drugo radilo osim Pictionary-a tako da mi je bila tlaka dolaziti, no sada se, čini se, počeo napokon nekakav radni plan osmišljati:D
    Inače se ne bavim nekim posebnim aktivnostima. Maybe, profesinalno spavanje/ gledanje filmova/ slušanje muzike/ igranje igrica.. O.o . Sport, hmm, zašto ne ali me se mora nagovoriti xD. I love tea! Budući ciljevi: položiti njemačku jezičnu diplomu i otići studirati u švabsku Very Happy maybe
    Byakislav
    Byakislav


    Broj postova : 443
    Join date : 03.11.2010
    Age : 33
    Lokacija : Crikvenica

    Predstavljanje članova foruma Empty Re: Predstavljanje članova foruma

    Postaj  Byakislav 03.11.10 22:55

    @marta: naviknu se starci s vremenom, mojima je to čak i zabavno xD

    @iEXPLODE: polažeš dsd? ja sam nekoć (pred 2 godine) to položio, ni teško ali ako oćeš stipendiju za van moraš dobro rješit ili tako neš je bilo ;D
    marta
    marta


    Broj postova : 354
    Join date : 29.10.2010
    Age : 32
    Lokacija : Rijeka

    Predstavljanje članova foruma Empty Re: Predstavljanje članova foruma

    Postaj  marta 03.11.10 22:58

    @Nikola i ja sam isla u gam!! hehehe.. kako ti je tamo? jel vas zlostavljaju jako? Smile

    @Byakislav.. ehhh nadam se! Smile
    iEXPLODE
    iEXPLODE


    Broj postova : 123
    Join date : 31.10.2010
    Age : 30

    Predstavljanje članova foruma Empty Re: Predstavljanje članova foruma

    Postaj  iEXPLODE 03.11.10 23:04

    @marta: Zlostavljanje je njihov posao. Pogotovo fizika i informatika :/ ali živi se Very Happy

    @Byakislav : Meni je i cilj da dobro napišem Very Happy Mislim da mi ide dosta dobro govor samo što moram poraditi još na pravilnom pisanju. Bolje mi je kad me netko drugi ocjeni jer sam mogu krivo procjeniti. Koliko dobro tebi ide njemački?
    Byakislav
    Byakislav


    Broj postova : 443
    Join date : 03.11.2010
    Age : 33
    Lokacija : Crikvenica

    Predstavljanje članova foruma Empty Re: Predstavljanje članova foruma

    Postaj  Byakislav 03.11.10 23:10

    Ne znam zašto ali ne mogu ti postat na profile xD pa ću ovdje onda spamat malo Very Happy. Jako dobro, imao sam 90% na ispitu, najteži dio ti je sastav i to moraš stvarno lijepo i točno napisat jer skidaju bodove užasno, ostalo je više manje basic znanje xD.
    Kakashi
    Kakashi


    Broj postova : 164
    Join date : 01.11.2010
    Age : 30
    Lokacija : Rijeka

    Predstavljanje članova foruma Empty ajme ne

    Postaj  Kakashi 04.11.10 22:50

    Joj e men' se ovo stvaarno neda pisat, al stvarno mi je dozlaboga mrsko.
    Haj neću bit party-pooper:
    Ja sam Damir a.k.a. Suglio, 16, idem za tehničara računalstva, 3. razred.
    Treniram VESLANJE, sport u kojem bi se svako trebo okušat. Uz to volim i crtat te slušat legendarne virtuoze tipa Mozarta, Bacha itd itd, štoviše idem na satove crtanja, ali to je nebitno sad..
    Vrlo sam optimističan čovek, vedre naravi bla bla bla


    Eh da, i ja eto uz Shina vodim AK Rijeka. cheers
    Misa ちゃん
    Misa ちゃん


    Broj postova : 27
    Join date : 30.10.2010
    Age : 32
    Lokacija : Lovran

    Predstavljanje članova foruma Empty Re: Predstavljanje članova foruma

    Postaj  Misa ちゃん 05.11.10 2:12

    ^all hail to the pumpkin king Very Happy Razz

    haj haj Very Happy xD
    ja sam maja, imam 18 godina ( jos kratko Razz ) i studentica sam 1.godine filozofskog: pov umjetnosti i hrv. jezika i knjizevnosti xD
    treniram ninjutsu, standardne i latino plesove i jogu xD ( to su me natjerali na faksu haha xD )
    osim toga, idem u srednju glazbenu , bavim se opernim pjevanjem, pisanjem, crtanjem, ucim japanski itd itd
    ma svega pomalo Razz
    druzeljubiva, vedra, nasmijana, no tvrdoglava i brzo mijenjam raspolozenja x)
    Shin
    Shin
    Admin


    Broj postova : 26
    Join date : 28.10.2010
    Age : 31
    Lokacija : Rijeka,Croatia

    Predstavljanje članova foruma Empty Re: Predstavljanje članova foruma

    Postaj  Shin 05.11.10 11:21

    Evo da i ja

    Ja sam Sanjin, zovu me još Shin i Shinobi, uz damira sam voditelj anime kluba. Idem u 3 razred gimnazije i u 2 mj cu napuniti 18 godina
    5 godina bavljenja ninjutsuom, trenutno ne, ali trenutno idem na standard i latino plesove. (tj. bas atm ne idem nigdje jer imam monicu)
    Slušam uglavnom rock (pod time smatram rock, alternative rock, modern rock, punk rock, pop rock, soft metal i progressive metal) i volim poslušati dobre piano pjesme, sonate ugl.
    Pratim Naruto od vijeka vijekova, ako trebate bilošto ili vas muči nešto o narutu me is the one to ask
    Misora Sachiyo
    Misora Sachiyo


    Broj postova : 3
    Join date : 01.11.2010
    Age : 31

    Predstavljanje članova foruma Empty Re: Predstavljanje članova foruma

    Postaj  Misora Sachiyo 05.11.10 14:00

    Bok! Very Happy
    Ja sam Ira. Idem u medicinsku školu 4 razred,smjer zubotehničar. Trta me mature No Dugo sam željela upisati stomatologiju ali sada sam malo odlepršala u nekim drugim smjerovima,pa više ni sama ne znam šta bi.confused Možda odem na studij u Beč. Učim japanski,bavim se glumom već 9 godina i namjeravam se time bavit cijeli život. Ako ne profesionalno onda amaterski. Svirala sam gitaru dugo,bila sam u glazbenoj školi ali odustala sam od toga. Moj san je svirati violončelo. Nadam se da ću to uskoro realizirati. I love you Osim toga željela bih se baviti i kendom. Volim čitati, pišem pomalo ali uglavnom ništa vrijedno spomena.xD Evo trenutno čitam Dajanine kratke priče i moram reći da mi se jako sviđaju! bounce
    Članica sam Crvenog križa i sada već neko vrijeme igramo lutkarsku predstavu o prvoj pomoći za djecu u vrtiću. Volim ljude – pogotovo one drage i posebne.

    Wink
    filthy_victorian
    filthy_victorian


    Broj postova : 779
    Join date : 30.10.2010
    Age : 34
    Lokacija : Dark alley in the middle of 19th century London

    Predstavljanje članova foruma Empty Re: Predstavljanje članova foruma

    Postaj  filthy_victorian 06.11.10 11:01

    awwww Hvala Ira Very Happy moram priznati da pohvale djeluju motivirajuce na moje pisanje xD I zakon, kendo je fora, ja pak trenutno razmisljam o aikidu, ali s obzirom da balansiram izmedju uzasnog rasporeda na faxu, te autoskole, nema sanse da cu stici... No
    Misora Sachiyo
    Misora Sachiyo


    Broj postova : 3
    Join date : 01.11.2010
    Age : 31

    Predstavljanje članova foruma Empty Re: Predstavljanje članova foruma

    Postaj  Misora Sachiyo 06.11.10 13:58

    Ma zakon je,al stvarno! Baš si me ugodno iznenadila.Smile da, ni ja baš nemam vremena za kendo,nažalost.:/
    Shinjiku
    Shinjiku


    Broj postova : 7
    Join date : 30.10.2010
    Age : 29
    Lokacija : Rijeka, Croatia

    Predstavljanje članova foruma Empty Re: Predstavljanje članova foruma

    Postaj  Shinjiku 09.11.10 17:25

    Okej...brijem da bi bilo meni na red da se predstavim...*khm*
    Ja sam Bobo...a.k.a. Domagoj xD...Razz...počeo sam dolazit na anime klub prošle godine otp u 11 mjesecu...upoznao masu ljudi...zaljubio se odljubio itd itd...xD...na Anime klbu me doveo Kakashi a.k.a. Suglio Razz..imam 15 godina i idem u pomorsku školu Bakar...obožavam crtat, pjevat, svirat, glumit itd...Razz...kako kaže moj frend da sam utjelovljenje umjetnosti XD...s time da ja to ne mislim tako Smile...sviđa mi se što se uvela promjena u anime klub, jer je prije bio fakat pictionary...stoga keep up the good work fellas ^^

    P.S. Poznat sam po tome što najviše psujem na sastancima ^^' Razz
    filthy_victorian
    filthy_victorian


    Broj postova : 779
    Join date : 30.10.2010
    Age : 34
    Lokacija : Dark alley in the middle of 19th century London

    Predstavljanje članova foruma Empty Re: Predstavljanje članova foruma

    Postaj  filthy_victorian 10.11.10 19:40

    wheeee! I ti si nam dosao Very Happy
    Shinjiku
    Shinjiku


    Broj postova : 7
    Join date : 30.10.2010
    Age : 29
    Lokacija : Rijeka, Croatia

    Predstavljanje članova foruma Empty Re: Predstavljanje članova foruma

    Postaj  Shinjiku 12.11.10 12:12

    Naravno n.n
    Acrodyn
    Acrodyn


    Broj postova : 449
    Join date : 12.11.2010
    Age : 32
    Lokacija : Labin,Rijeka

    Predstavljanje članova foruma Empty Re: Predstavljanje članova foruma

    Postaj  Acrodyn 12.11.10 18:08

    Pozdrav svima!

    Ja sam Acrodyn, dosadnije poznat kao Goran.
    U vrijeme pisanja ovog posta:
    - imam 19 godina.
    - dolazim iz Labina.
    - studiram informatiku, 1 godina.
    - obožavam anime od kada sam bio dijete.
    - obožavam crtiće od kada sam bio dijete.
    - obožavam mangu od pred nekih godinu ili dvije.
    - manga > anime ( sry svima Very Happy )
    - naj #3 mange ( abecedno): Akira, Berserk, Gantz
    - naj #3 anime ( od najboljeg): Death Note, Baccano, Elfen Lied
    - od mainstream trojke najviše volim Naruto!
    - bio sam jednom na anime klubu do sada, ali siguran sam da ću dolaziti češće.
    - uglavnom šutim dok se ne prilagodim okolini. ^^

    Eto... Mislim da sam naveo važnije podatke. Ako itko želi nešto pitati, slobodno! Smile
    filthy_victorian
    filthy_victorian


    Broj postova : 779
    Join date : 30.10.2010
    Age : 34
    Lokacija : Dark alley in the middle of 19th century London

    Predstavljanje članova foruma Empty Re: Predstavljanje članova foruma

    Postaj  filthy_victorian 12.11.10 19:01

    Dobro nam dosao Acrodyn, jako mi je drago cuti da ces nam se pridruziti na anime klubu Very Happy hehehe i ja sam isto tip osobe koja suti dok se ne prilagodi okolini i promatra, no hiperaktivna ekipa na anime klubu i nas voditelj Suglio iliti Kakashii koji ce te bombardirati svakakvim pitanjima poput prvog animea, mangi,i sl. natjerat ce te na prisilnu infiltraciju i brzo uklapanje u okolinu xD been there, done that Smile Svidja mi se tvoj ukus za anime i mange pirat
    Have fun! Cool
    konza_lili
    konza_lili


    Broj postova : 5
    Join date : 18.11.2010
    Age : 32
    Lokacija : Rijeka

    Predstavljanje članova foruma Empty Re: Predstavljanje članova foruma

    Postaj  konza_lili 18.11.10 22:51

    Pozdrav Very Happy
    Evo da se i ja pridružim forumu i predstavim Very Happy Ja sam Lidija. Studiram građevinu i živim u nadi da ću jednog dana napravit nešto konstruktivno Cool U slobodno vrijeme se bavim pisanjem i ljenčarenjem, a jedna od novijih zanimacija mi je i odlazak na Anime klub:D i eto, to je to ugl XD pozz
    margo232
    margo232


    Broj postova : 291
    Join date : 15.11.2010
    Age : 31
    Lokacija : your closet

    Predstavljanje članova foruma Empty Re: Predstavljanje članova foruma

    Postaj  margo232 18.11.10 23:52

    ehhh ja sam i dosao ali nisam pustio post ovdje, bar mislim xD
    margo232-->Ivan--->Yaoi-boy ili samo Yaoi
    ima 17 godina...ali to pise na profilu = x=
    volim anime otkakos am i prvog pogledao to su bili oni old school pkmn i sailor moon i take stvari.
    well ask me something if u wanna know : D
    but i doubt someone will : D
    Acrodyn
    Acrodyn


    Broj postova : 449
    Join date : 12.11.2010
    Age : 32
    Lokacija : Labin,Rijeka

    Predstavljanje članova foruma Empty Re: Predstavljanje članova foruma

    Postaj  Acrodyn 18.11.10 23:57

    margo232 je napisao/la:ehhh ja sam i dosao ali nisam pustio post ovdje, bar mislim xD
    margo232-->Ivan--->Yaoi-boy ili samo Yaoi
    ima 17 godina...ali to pise na profilu = x=
    volim anime otkakos am i prvog pogledao to su bili oni old school pkmn i sailor moon i take stvari.
    well ask me something if u wanna know : D
    but i doubt someone will : D

    Hardcore je predstavit se nakon 50 postova! Svaka čast na tome! Very Happy

    I da... Vic ti je danas bio dobar, samo su nekako svi izgubili koncentraciju dok si pričao! Bilo mi je žalosno vidjet slab odaziv. ^^
    Byakislav
    Byakislav


    Broj postova : 443
    Join date : 03.11.2010
    Age : 33
    Lokacija : Crikvenica

    Predstavljanje članova foruma Empty Re: Predstavljanje članova foruma

    Postaj  Byakislav 19.11.10 0:12

    Welcome svi novi! Very Happy

    Sponsored content


    Predstavljanje članova foruma Empty Re: Predstavljanje članova foruma

    Postaj  Sponsored content


      Sada je: 28.04.24 16:22.