''Anime Klub Rijeka'' 51000 Rijeka, Trg 128. brigade Hrvatske vojske 6- GKR ogranak Stribor

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    Fairy Tail manga

    Poll

    Ocjena

    [ 0 ]
    Fairy Tail manga Bar_left0%Fairy Tail manga Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    Fairy Tail manga Bar_left0%Fairy Tail manga Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    Fairy Tail manga Bar_left0%Fairy Tail manga Bar_right [0%] 
    [ 2 ]
    Fairy Tail manga Bar_left67%Fairy Tail manga Bar_right [67%] 
    [ 1 ]
    Fairy Tail manga Bar_left33%Fairy Tail manga Bar_right [33%] 

    Ukupno glasova: 3
    Bloodedge
    Bloodedge


    Broj postova : 131
    Join date : 10.12.2010
    Age : 35
    Lokacija : Iz Sotonove desne japanke

    Fairy Tail manga Empty Fairy Tail manga

    Postaj  Bloodedge 01.02.11 8:43

    Evo da ubrzam stvar: sve o FTu, dojmovi, cons & pros, ocu totalni report, ako neznate nista ajmo ici par chaptera procitat ( min. 10 pa na dalje kome se svidi )
    Ajmo GO GO GO !!! lol!
    Byakislav
    Byakislav


    Broj postova : 443
    Join date : 03.11.2010
    Age : 33
    Lokacija : Crikvenica

    Fairy Tail manga Empty Re: Fairy Tail manga

    Postaj  Byakislav 01.02.11 21:14

    Fairy tail je zakon, čak i bolji u manga formatu jer nema piskutavih glasova od lucy xD.. ali opet nisam čitao iza 5. volumea ;___; nemam vremena pratiti sve ongoing stvari...

    Ono što fairy tail razlikuje od drugih shonen stvari je humor između likova, sve ostalo je jednostavno okej, sve na nivou, predobar soundtrack uz borbe (pomalo daje na irsku muziku) ali fali onaj neki bum zbog kojeg bi ja bio speechless i napisao duži komentar :DD
    Angel
    Angel


    Broj postova : 13
    Join date : 02.08.2011
    Age : 30
    Lokacija : Rijeka

    Fairy Tail manga Empty Re: Fairy Tail manga

    Postaj  Angel 02.08.11 12:51

    Fairy Tail mi je zakon. Smile Najprije sam pogledala anime do kraja i onda išla čitat mangu jer me zanimalo što će dalje biti, heh... Slažem se za ovo da bar u mangi nema Lucynog glasa. XD Sviđa mi se taj njihov humor i njihove fore, uvijek se dobro nasmijem kada Gray u svom svijetu, završi bez odjeće. lol!
    Soundtrack mi je isto tako dobar, uživam samo njega slušat cijeli dan.
    Jedina stvar koja mi je minus, je da mi je predugo. Mislim, znam da su puno mangi i animea takvi al svejedno, to mi se ne sviđa. Razvodnilo se previše. Ja sam pogledala do 80 epizode, i pročitala, ja mislim cijelu mangu, bar što je zasad izašlo, i neću se toga više hvatat, bar zasad ili dok se ne nakupi malo. Al dok sam čitala, uživala sam, sve u svemu. Ocjena 4 Smile

    Sponsored content


    Fairy Tail manga Empty Re: Fairy Tail manga

    Postaj  Sponsored content


      Sada je: 15.05.24 7:05.