''Anime Klub Rijeka'' 51000 Rijeka, Trg 128. brigade Hrvatske vojske 6- GKR ogranak Stribor

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    fairy tail

    laxus
    laxus


    Broj postova : 2
    Join date : 22.04.2013
    Age : 28
    Lokacija : capljina

    fairy tail  Empty fairy tail

    Postaj  laxus 22.04.13 21:27

    pozz.. nov sam ovdje i ako sam nesto oko ovog pitanja pogresno uradio sry XD... nego me zanima posto mi je fairy tail najdrazi anime ikad da vas pitam ima li igdje u hrvatskoj kupiti postere ili neke stvari iz animea..
    Jeanne
    Jeanne


    Broj postova : 350
    Join date : 17.11.2010
    Age : 35
    Lokacija : Zagreb

    fairy tail  Empty Re: fairy tail

    Postaj  Jeanne 28.04.13 15:20

    laxus je napisao/la:pozz.. nov sam ovdje i ako sam nesto oko ovog pitanja pogresno uradio sry XD... nego me zanima posto mi je fairy tail najdrazi anime ikad da vas pitam ima li igdje u hrvatskoj kupiti postere ili neke stvari iz animea..

    Nazalost ja nisam nista od toga nasla. Mange ako nisi u mogucnosti sam narucivati preko neta moze to umjesto tebe uraditi Algoritam. Ali nazalost postere i ostale stvarcice ne narucuju. Najbolje da ako nisi sam u mogucnosti naruciti to napravi neki frend za tebe. =)
    laxus
    laxus


    Broj postova : 2
    Join date : 22.04.2013
    Age : 28
    Lokacija : capljina

    fairy tail  Empty Re: fairy tail

    Postaj  laxus 30.04.13 18:46

    hmm .. steta a nista onda najbolje preko ebaya nabaviti neke colectors eddition figurice ili tako ness...tnx

    Sponsored content


    fairy tail  Empty Re: fairy tail

    Postaj  Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je: 19.05.24 9:39.