''Anime Klub Rijeka'' 51000 Rijeka, Trg 128. brigade Hrvatske vojske 6- GKR ogranak Stribor

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5 posters

    Preporuke i recenzije animea i mangi?

    filthy_victorian
    filthy_victorian


    Broj postova : 779
    Join date : 30.10.2010
    Age : 34
    Lokacija : Dark alley in the middle of 19th century London

    Preporuke i recenzije animea i mangi? Empty Preporuke i recenzije animea i mangi?

    Postaj  filthy_victorian 02.03.11 19:41

    Da li je tko od vas voljan raditi povremeno anime i manga recenzije i preporuke za profil nase udruge na facebooku? Smile kada jednom napravimo nasu web stranicu (u planu je, iako ne znam kada ce tocno doci do toga...) cemo ih tamo premjestiti... :3
    iEXPLODE
    iEXPLODE


    Broj postova : 123
    Join date : 31.10.2010
    Age : 30

    Preporuke i recenzije animea i mangi? Empty Re: Preporuke i recenzije animea i mangi?

    Postaj  iEXPLODE 02.03.11 20:02

    Mene bi zanimalo Very Happy Pitanja: 1. To bi se stavljalo na wall od udruge? 2. Koliko opširno? 3. Ne treba biti nešto novo nego čisto ono što smatramo da bi svatko trebao pogledati?
    Byakislav
    Byakislav


    Broj postova : 443
    Join date : 03.11.2010
    Age : 33
    Lokacija : Crikvenica

    Preporuke i recenzije animea i mangi? Empty Re: Preporuke i recenzije animea i mangi?

    Postaj  Byakislav 02.03.11 20:08

    Ja bi, ja bi! Very Happy
    Jedini problem kod toga je subjektivnost osobe koja piše (=
    Da, i ja se slažem s ovim da ne mora bit nešto novo nego nešto što smatramo da svatko treba pogledat (i nemoj se brinut, neću odmah pisat o one pieceu, za to ima vremena ;ĐĐ)
    Minka Ricochet
    Minka Ricochet


    Broj postova : 97
    Join date : 28.01.2011
    Age : 35
    Lokacija : Rijeka

    Preporuke i recenzije animea i mangi? Empty Re: Preporuke i recenzije animea i mangi?

    Postaj  Minka Ricochet 02.03.11 20:40

    Ja sam za!
    Mogu davati recenzije na anime-e,mange ne čitam
    Daj nam samo točne upute gdje i kako
    Možda ih tebi šaljemo pa ih ti samo smjestiš kamo treba?
    Napravit ću ih nekoliko do kraja tjedna ,poslati ti na mail pa vidi dal ti odgovara
    Acrodyn
    Acrodyn


    Broj postova : 449
    Join date : 12.11.2010
    Age : 32
    Lokacija : Labin,Rijeka

    Preporuke i recenzije animea i mangi? Empty Re: Preporuke i recenzije animea i mangi?

    Postaj  Acrodyn 02.03.11 21:04

    I ja bi rado pisao reviewe. =) Već sam imao nešto iskustva i pisao za jednu stranicu!

    Btw. radio bi to nešto ozbiljnije od mojih reviewa sa foruma i NE ne bi reviewao NGE! xD
    filthy_victorian
    filthy_victorian


    Broj postova : 779
    Join date : 30.10.2010
    Age : 34
    Lokacija : Dark alley in the middle of 19th century London

    Preporuke i recenzije animea i mangi? Empty Re: Preporuke i recenzije animea i mangi?

    Postaj  filthy_victorian 02.03.11 21:05

    @iEXPLODE: yap, na wall od udruge, mozda bi bilo najbolje da je napisano u "mje biljeske" pa postano na wall... Koliko god opsirno zelis Smile trebala bi biti jedna slikica, naslov, godina, zanr, opci dojmovi, konacna ocjena, karakterizacije likova, glazba, crtez, radnja... dakle, neko subjektivno misljene o tome, objasnjeno objektivnim zakljuccima... Znaci slobodno kazi svoje misljenje, ali takodjer i argumentiraj zasto to mislis... Smile Anime po izboru, neki o kome imas cvrsto misljenje koje zelis podjeliti sa drugima...
    ugl.mozete mi to i u inbox na profil torikawe postati, pa cu ja objaviti u biljeski, staviti slike, i potpisati vas, naravno Very Happy

    @Byakislav: subjektivnost uopce nije problem, dapace, potpuno objektivne recenzije su suhoparne i zastarjele i moze ih bilo tko napisati, ako tko zeli obican opis i statistiku, neka ode na My anime list ili nesto slicno i tamo pogleda... Wink

    @Minka Ricochet: Posalji u inbox profila Udruge Torikawa, pa cu ja pogledati i staviti u biljeske, te postati na wallu. Necu vam davati nikakvu formulu kako napraviti recenziju, voljela bih da budu individualne i da svatko od vas da svoj pecat i svoje misljenje Wink
    btw, imas ljupki avatar Very Happy

    Drago mi je da vam se svidjela ideja Very Happy sve sam se razmisljala da se mozda nitko nece javiti XDD
    filthy_victorian
    filthy_victorian


    Broj postova : 779
    Join date : 30.10.2010
    Age : 34
    Lokacija : Dark alley in the middle of 19th century London

    Preporuke i recenzije animea i mangi? Empty Re: Preporuke i recenzije animea i mangi?

    Postaj  filthy_victorian 02.03.11 21:07

    @Acrodyn: uuuu imamo profesionalca u timu Very Happy ahhaha XD pa zapravo... I ne bi bilo lose da radis rewiew za NGE, vjerujem da bi ti napravio najbolji posao Laughing
    Acrodyn
    Acrodyn


    Broj postova : 449
    Join date : 12.11.2010
    Age : 32
    Lokacija : Labin,Rijeka

    Preporuke i recenzije animea i mangi? Empty Re: Preporuke i recenzije animea i mangi?

    Postaj  Acrodyn 02.03.11 21:18

    filthy_victorian je napisao/la:@Acrodyn: uuuu imamo profesionalca u timu Very Happy ahhaha XD pa zapravo... I ne bi bilo lose da radis rewiew za NGE, vjerujem da bi ti napravio najbolji posao Laughing

    Misliš? Very Happy

    Kvalificira li se ovo kao review:

    " Omg, omg, omg, omg, omg, omg, omg, omg, OMG, OMG, OMG!!!!!

    AAAAAAAAAAAAAA!!!!

    Best thing evah!! Shocked "

    Mislim da sam previše opsjednut sa time da bi napisao neki racionalan review. Razz

    Ali općenito bi mogao pisati relativno ozbiljne reviewe! Very Happy

    Btw. neko vrijeme, pred nekih 4 godine, sam bio jedan od lead moderatora najvećeg anime portala u cro! Tako sam i dobio mogućnost da napišem koji review, ali nije bilo toliko puno toga i mislim da bi sada napisao nešto zrelije. Very Happy
    filthy_victorian
    filthy_victorian


    Broj postova : 779
    Join date : 30.10.2010
    Age : 34
    Lokacija : Dark alley in the middle of 19th century London

    Preporuke i recenzije animea i mangi? Empty Re: Preporuke i recenzije animea i mangi?

    Postaj  filthy_victorian 02.03.11 21:29

    Acrodyn je napisao/la:
    filthy_victorian je napisao/la:@Acrodyn: uuuu imamo profesionalca u timu Very Happy ahhaha XD pa zapravo... I ne bi bilo lose da radis rewiew za NGE, vjerujem da bi ti napravio najbolji posao Laughing

    Misliš? Very Happy

    Kvalificira li se ovo kao review:

    " Omg, omg, omg, omg, omg, omg, omg, omg, OMG, OMG, OMG!!!!!

    AAAAAAAAAAAAAA!!!!

    Best thing evah!! Shocked "

    Mislim da sam previše opsjednut sa time da bi napisao neki racionalan review. Razz

    Ali općenito bi mogao pisati relativno ozbiljne reviewe! Very Happy

    Btw. neko vrijeme, pred nekih 4 godine, sam bio jedan od lead moderatora najvećeg anime portala u cro! Tako sam i dobio mogućnost da napišem koji review, ali nije bilo toliko puno toga i mislim da bi sada napisao nešto zrelije. Very Happy

    ahhaha XD ma nemoj tako, pa napisao si sasvim odlican review i imao racionalne komentare pod temom NGE. Laughing
    super Very Happy onda ulazem velike nade za tebe xD
    za koji portal? onaj od ichidana ili neki drugi?
    Acrodyn
    Acrodyn


    Broj postova : 449
    Join date : 12.11.2010
    Age : 32
    Lokacija : Labin,Rijeka

    Preporuke i recenzije animea i mangi? Empty Re: Preporuke i recenzije animea i mangi?

    Postaj  Acrodyn 02.03.11 21:34

    Mrtvo je već dugo vremena, a zvalo se anime hedquartes! Smile Mislim da su imali neke probleme sa serverom, ali nisam siguran. Ni ne sjećam se više.

    Sponsored content


    Preporuke i recenzije animea i mangi? Empty Re: Preporuke i recenzije animea i mangi?

    Postaj  Sponsored content


      Sada je: 28.04.24 17:14.