''Anime Klub Rijeka'' 51000 Rijeka, Trg 128. brigade Hrvatske vojske 6- GKR ogranak Stribor

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+4
iEXPLODE
marta
Acrodyn
Byakislav
8 posters

    ~ Bleach ~

    Byakislav
    Byakislav


    Broj postova : 443
    Join date : 03.11.2010
    Age : 33
    Lokacija : Crikvenica

    ~ Bleach ~ Empty ~ Bleach ~

    Postaj  Byakislav 19.11.10 0:17

    ~ Bleach ~ Bleachintro

    Ichigo Kurosaki je oduvijek imao sposobnost vidjeti duhove, no ta mu sposobnost nije promijenila život koliko bliski susret sa Rukiom Kuchiki, "boginjom smrti i članicom misteriozne "zajednice duša" (Soul Society). Boreći se sa Hollow-om, zlom (izgubljenom) dušom koja lovi ljude koji odašilju određenu duhovnu energiju, Rukiapokušava Ichigu posuditi dio svojih moći kako bi zaštitio svoju obitelj; no na njeno iznenađenje Ichigo upije i posljednju kap njene energije. Sada i sam kao "bog smrti" Ichigo polako spoznaje da je svijet u kojem živi prepun zlih duhova i da mu je cilj, zajedno s Rukiom koja polako vraća svoje moći, zaštititi nedužne duše od zlih ( izgubljenih) duša kako bi same pronašle svoj mir. Info from crojimaku

    Za ovaj anime ste isto sigurno čuli. Dakle pišite zašto ga volite, zašto ne, koji su vam omiljeni likovi, arcovi, diskutirajte nove epizode, postajte slike i sve drugo što vam padne na pamet!


    Zadnja promjena: Byakislav; 19.11.10 0:52; ukupno mijenjano 1 put.
    Acrodyn
    Acrodyn


    Broj postova : 449
    Join date : 12.11.2010
    Age : 32
    Lokacija : Labin,Rijeka

    ~ Bleach ~ Empty Re: ~ Bleach ~

    Postaj  Acrodyn 19.11.10 0:21

    Pogledao sam do jedne točke, iako nisam završio sve... Ali kraj mog čitanja je samo odgođen jer sigurno ću se opet bacit na ovo!

    Najdraži lik mi je Gin! Predobar negativac! Volim takav tip...

    *Sry što pričam "čitam", ali pošto je jedini Bleach topic mogu i pričat o mangi... A sve je isto - fileri. ^^ *
    Byakislav
    Byakislav


    Broj postova : 443
    Join date : 03.11.2010
    Age : 33
    Lokacija : Crikvenica

    ~ Bleach ~ Empty Re: ~ Bleach ~

    Postaj  Byakislav 19.11.10 0:28

    Hm, pa ono, možda bi bilo bolje da ako ćeš reć nešto jako bitno vezano uz mangu da staviš spoiler, inače nema problema Very Happy.

    Meni je najdraži lik Orihime. Ona je jednostavno najbolji ženski lik ikada i svaka čast Titsuu što ju stvorio. Jednostavno me oduševljava njezina pojava, njen sentimentalNi glas, komplicirane rečenice u animeu koje s takvom lakoćom riješava. Moglo bi se reć da ju respektiram i da nema boljeg lika od nje. Oduvijek me je fascinirala njezina osjećajnost i prikrivena emocija prema Ichigu i stvarno navijam za njih jer želim taj ending tako jako. Ah ~

    Note sarcasam overdose ^.

    Najdraži lik mi je zapravo Urahara jer njega briga za sve i dovoljno je kul samo kad se pojavi i kaže nešto. A i sviđa mi se njegov stil borbe! Very Happy
    Acrodyn
    Acrodyn


    Broj postova : 449
    Join date : 12.11.2010
    Age : 32
    Lokacija : Labin,Rijeka

    ~ Bleach ~ Empty Re: ~ Bleach ~

    Postaj  Acrodyn 19.11.10 0:30

    A nisam ja daleko stigao ni u mangi... Mislim da je anime prešao tu točku odavno.

    Inače, uopce nisi zainteresiran za mangu? Trenutačno je epilog bleacha i ja bi trčao pročitat da vidim što će se dešavati. ^^ (nestrpljiv sam)
    Byakislav
    Byakislav


    Broj postova : 443
    Join date : 03.11.2010
    Age : 33
    Lokacija : Crikvenica

    ~ Bleach ~ Empty Re: ~ Bleach ~

    Postaj  Byakislav 19.11.10 0:32

    Ma jesam. Zapravo sam mangu pročitao skoro do kraja.. jer anime naravno kaska, ali sam trenutno na zastoju s čitanjem i gledanjem Bleacha jer čekam kraj pa ću lijepo sve u komadu pročitat i odgledat. Iako zbog spoilanja posvuda znam što se dešava u svakom chapteru skoro hahahah xD
    Acrodyn
    Acrodyn


    Broj postova : 449
    Join date : 12.11.2010
    Age : 32
    Lokacija : Labin,Rijeka

    ~ Bleach ~ Empty Re: ~ Bleach ~

    Postaj  Acrodyn 19.11.10 0:40

    Byakislav je napisao/la:Ma jesam. Zapravo sam mangu pročitao skoro do kraja.. jer anime naravno kaska, ali sam trenutno na zastoju s čitanjem i gledanjem Bleacha jer čekam kraj pa ću lijepo sve u komadu pročitat i odgledat. Iako zbog spoilanja posvuda znam što se dešava u svakom chapteru skoro hahahah xD

    Heheh.. Spoilers- can't live with them, can't live without them. Very Happy

    Kada sam bio lud za narutom i jedva čekao chapter svaki tjedan, uvijek bi dva tjedna prije googlao da nađem raw slike. Nisam mogao izdržat... clown
    Byakislav
    Byakislav


    Broj postova : 443
    Join date : 03.11.2010
    Age : 33
    Lokacija : Crikvenica

    ~ Bleach ~ Empty Re: ~ Bleach ~

    Postaj  Byakislav 19.11.10 0:43

    Ah, naruto.. taj topic neću otvorit, nema šanse.. toliko me je uspio razočarat da ga izbjegavam u širokom luku hahahah.

    Ali Bleach je u biti još uvijek solidan. Možda malo previše žele dramatičan kraj ali ono, valjda su shvatili da popularnost pada pa idu na sigurnu zaradu i uskori happy ending.
    Acrodyn
    Acrodyn


    Broj postova : 449
    Join date : 12.11.2010
    Age : 32
    Lokacija : Labin,Rijeka

    ~ Bleach ~ Empty Re: ~ Bleach ~

    Postaj  Acrodyn 19.11.10 1:05

    Byakislav je napisao/la:Ah, naruto.. taj topic neću otvorit, nema šanse.. toliko me je uspio razočarat da ga izbjegavam u širokom luku hahahah.

    Ali Bleach je u biti još uvijek solidan. Možda malo previše žele dramatičan kraj ali ono, valjda su shvatili da popularnost pada pa idu na sigurnu zaradu i uskori happy ending.

    oboje su mi bili ok... Iako bi valjda još uvijek mogao reći da preferiram Naruto. Naruto mi je bio savršen dugo vremena, ali sa vremenom mi je počeo postajati sve manje zanimljiv.. Komentirao bi sada i o tome sa tobom, ali valjda je krivo mjesto za to. Mad
    marta
    marta


    Broj postova : 354
    Join date : 29.10.2010
    Age : 32
    Lokacija : Rijeka

    ~ Bleach ~ Empty Re: ~ Bleach ~

    Postaj  marta 19.11.10 11:32

    Mrzim se sto nikako da pogledam bleach do kraja. malo mi je previse srcedrapateljan na pojedinim dijelovima. ali morat cu jednom. ipak je to b l e a c h.

    Uglavnom. najdrazi lik mi je definitivno Abaraji Renji! Iskreno nemam nikakav razlog. mozda je to zbog kose ili kada onako mocno kaze howl zabimaru ja se sva rastopim. *_*
    e e e. dobar je i kaien -dono! zivio, volio i umro. I love you I love you I love you
    iEXPLODE
    iEXPLODE


    Broj postova : 123
    Join date : 31.10.2010
    Age : 30

    ~ Bleach ~ Empty Re: ~ Bleach ~

    Postaj  iEXPLODE 19.11.10 11:52

    Hmm, Bleach. O tome se da raspravljati XD Što se tiče anime-a definitivno mi je bolji od Naruta zbog puno boljih animacija (osim kada stave filer arc od 70 ep:S).
    Najdraži lik mi je Shinji jer kad god se pojavi ima neku misterijoznu auru te fora glas, kao da ismijava nekoga XD.
    Za Bleach definitivno ne vidim u tako skoroj budućnosti kraj. Možda za godinu,dvije. Malo počinje bacati na trash akciju ali vidjet ćemo.
    Jeanne
    Jeanne


    Broj postova : 350
    Join date : 17.11.2010
    Age : 35
    Lokacija : Zagreb

    ~ Bleach ~ Empty Re: ~ Bleach ~

    Postaj  Jeanne 19.11.10 12:06

    Joj, Bleach. Sjecam se ljeta kada sam ga prvi put pogledala. Brings back good memories.

    Naj lik...bez nekog velikog razmisljanja...Grimmjow. *heart*
    Jep, me loves bad guys. Very Happy

    I ne vjerujem da je mrtav, vec da lezi iza neke dine. I da na dan kada se pojavi u mangi, frendica i ja idemo piti. Hahaha.

    Byakislav
    Byakislav


    Broj postova : 443
    Join date : 03.11.2010
    Age : 33
    Lokacija : Crikvenica

    ~ Bleach ~ Empty Re: ~ Bleach ~

    Postaj  Byakislav 19.11.10 14:30

    I ja se sjećam prvog puta kad sam gledao. Sjećaš se onih 60-ak epizoda u lošijoj kvaliteti na jednom dvdu što je angel spržila a mi dilali okolo hahaha xD good times!
    Jeanne
    Jeanne


    Broj postova : 350
    Join date : 17.11.2010
    Age : 35
    Lokacija : Zagreb

    ~ Bleach ~ Empty Re: ~ Bleach ~

    Postaj  Jeanne 19.11.10 15:03

    Byakislav je napisao/la:I ja se sjećam prvog puta kad sam gledao. Sjećaš se onih 60-ak epizoda u lošijoj kvaliteti na jednom dvdu što je angel spržila a mi dilali okolo hahaha xD good times!

    bas to. jos uvijek ga negdje imam. those were the good times. znam da se nisam micala par dana od ekrana.
    axy_neliel
    axy_neliel


    Broj postova : 160
    Join date : 08.12.2010
    Age : 37
    Lokacija : Rijeka / Labin

    ~ Bleach ~ Empty Re: ~ Bleach ~

    Postaj  axy_neliel 09.12.10 15:25

    Byakislav je napisao/la:
    Meni je najdraži lik Orihime. Ona je jednostavno najbolji ženski lik ikada i svaka čast Titsuu što ju stvorio. Jednostavno me oduševljava njezina pojava, njen sentimentalNi glas, komplicirane rečenice u animeu koje s takvom lakoćom riješava. Moglo bi se reć da ju respektiram i da nema boljeg lika od nje. Oduvijek me je fascinirala njezina osjećajnost i prikrivena emocija prema Ichigu i stvarno navijam za njih jer želim taj ending tako jako. Ah ~

    Note sarcasam overdose ^.

    Da nije ove zadnje rečenice... xD

    Obožavam Bleach, naravno filleri ubijaju u pojam, al štaš... mangu se da pratit dok su filleri, jest da je spoiler al ipak..

    Meni je Ichigo drag :in-love:
    Osim njega Zaraki, Hisagi, Neliel, Halibel i Yoruichi Smile
    Byakislav
    Byakislav


    Broj postova : 443
    Join date : 03.11.2010
    Age : 33
    Lokacija : Crikvenica

    ~ Bleach ~ Empty Re: ~ Bleach ~

    Postaj  Byakislav 12.12.10 18:51

    Ja Ichiga nemrem smislit, baš mi je onako njakav i bezvezan, ali volim Zarakija i Neliel.. oni su mi baš kul xD

    A što se tiče Orihime 'I has much brain damage 'cous of her' pale
    axy_neliel
    axy_neliel


    Broj postova : 160
    Join date : 08.12.2010
    Age : 37
    Lokacija : Rijeka / Labin

    ~ Bleach ~ Empty Re: ~ Bleach ~

    Postaj  axy_neliel 12.12.10 22:17

    Byakislav je napisao/la:Ja Ichiga nemrem smislit, baš mi je onako njakav i bezvezan, ali volim Zarakija i Neliel.. oni su mi baš kul xD

    A što se tiče Orihime 'I has much brain damage 'cous of her' pale

    orihime fuuuuuuuuuuuj to.
    ma ja obožavam Ichiga, karakterno mi je uber jer ima "gotta-save-everyone" kompleks ko i ja xD xD
    Byakislav
    Byakislav


    Broj postova : 443
    Join date : 03.11.2010
    Age : 33
    Lokacija : Crikvenica

    ~ Bleach ~ Empty Re: ~ Bleach ~

    Postaj  Byakislav 12.12.10 22:21

    Ja sam ih se nagledao previše ali on je baš tipični koji me najviše iritira, dobro nakon Naruta naravno. Imam sebičnu potrebu mrziti glavne likove u shounenima valjda xD. Osim Luffija - on mi je super hahaha xD

    Ichigo ima samo lijepo ime i smiješan je prvih 20-ak epizoda hahaha xD
    axy_neliel
    axy_neliel


    Broj postova : 160
    Join date : 08.12.2010
    Age : 37
    Lokacija : Rijeka / Labin

    ~ Bleach ~ Empty Re: ~ Bleach ~

    Postaj  axy_neliel 12.12.10 22:30

    Byakislav je napisao/la:Ja sam ih se nagledao previše ali on je baš tipični koji me najviše iritira, dobro nakon Naruta naravno. Imam sebičnu potrebu mrziti glavne likove u shounenima valjda xD. Osim Luffija - on mi je super hahaha xD

    Ichigo ima samo lijepo ime i smiješan je prvih 20-ak epizoda hahaha xD

    Naruto (anime) se trebao zvati Kakashi xD Twisted Evil :mijau:

    nisam inače fan glavnih likova, nekako zabrijem na sporedne al Ichigo ... :drools:

    Znači tebe nemogu žicat da budeš Ichigo na cosplayu, tražim nove žrtve xD
    Byakislav
    Byakislav


    Broj postova : 443
    Join date : 03.11.2010
    Age : 33
    Lokacija : Crikvenica

    ~ Bleach ~ Empty Re: ~ Bleach ~

    Postaj  Byakislav 12.12.10 22:51

    Ahahaha xD nikad nisam cosplayao.. pa ne znam xD
    .. ali Ichigo xD hahaha ..
    axy_neliel
    axy_neliel


    Broj postova : 160
    Join date : 08.12.2010
    Age : 37
    Lokacija : Rijeka / Labin

    ~ Bleach ~ Empty Re: ~ Bleach ~

    Postaj  axy_neliel 12.12.10 23:51

    Byakislav je napisao/la:Ahahaha xD nikad nisam cosplayao.. pa ne znam xD
    .. ali Ichigo xD hahaha ..

    A di ću bit Nel bez Ichiga.. xD affraid
    Byakislav
    Byakislav


    Broj postova : 443
    Join date : 03.11.2010
    Age : 33
    Lokacija : Crikvenica

    ~ Bleach ~ Empty Re: ~ Bleach ~

    Postaj  Byakislav 17.12.10 17:15

    Ah, lol, pokupih ovaj komentar s jedne stranice pa mi je bio simpatičan pa da ga i ovdje stavim.. vezano za zadnju epizodu animea

    'Oh no, who will save poor Ichigo, the shonen in distress? Will the cries of help from Ichigo be able to alert Rukia? Will Ichigo be surrender meekly and crushed like an ant or will Orihime come to his rescue?

    Tune in next time to see the new shoujo anime Bleach!'
    Bloodedge
    Bloodedge


    Broj postova : 131
    Join date : 10.12.2010
    Age : 35
    Lokacija : Iz Sotonove desne japanke

    ~ Bleach ~ Empty Re: ~ Bleach ~

    Postaj  Bloodedge 17.12.10 17:25

    Byakislav je napisao/la:Ah, lol, pokupih ovaj komentar s jedne stranice pa mi je bio simpatičan pa da ga i ovdje stavim.. vezano za zadnju epizodu animea

    'Oh no, who will save poor Ichigo, the shonen in distress? Will the cries of help from Ichigo be able to alert Rukia? Will Ichigo be surrender meekly and crushed like an ant or will Orihime come to his rescue?

    Tune in next time to see the new shoujo anime Bleach!'

    "Will the cries of help from Ichigo be able to alert Rukia?"

    lol!

    Ne bi ga nikad cosplayao ma da me ubijes xD
    axy_neliel
    axy_neliel


    Broj postova : 160
    Join date : 08.12.2010
    Age : 37
    Lokacija : Rijeka / Labin

    ~ Bleach ~ Empty Re: ~ Bleach ~

    Postaj  axy_neliel 22.12.10 4:13

    Mr.Bloodedge je napisao/la:
    Byakislav je napisao/la:Ah, lol, pokupih ovaj komentar s jedne stranice pa mi je bio simpatičan pa da ga i ovdje stavim.. vezano za zadnju epizodu animea

    'Oh no, who will save poor Ichigo, the shonen in distress? Will the cries of help from Ichigo be able to alert Rukia? Will Ichigo be surrender meekly and crushed like an ant or will Orihime come to his rescue?

    Tune in next time to see the new shoujo anime Bleach!'

    "Will the cries of help from Ichigo be able to alert Rukia?"

    lol!

    Ne bi ga nikad cosplayao ma da me ubijes xD

    ne bi ti nikog, kolko sam te nagovarala za ragnu (kojeg si sam htio) kupit neki outfit pa da ti pomognem napravit, a ti ništa...
    priznaj, nije da nećeš, neg ti se ne da.. xD
    Byakislav
    Byakislav


    Broj postova : 443
    Join date : 03.11.2010
    Age : 33
    Lokacija : Crikvenica

    ~ Bleach ~ Empty Re: ~ Bleach ~

    Postaj  Byakislav 03.01.11 17:41

    Negdje sam naletio na vijest da će bleach manga izlaziti još bar 5 godina? Može li mi netko potvrditi to x) .. also nisam u toku s radnjom al šta nije trebalo to bit kao gotovo kad završi ova stvar s aizenom?
    iEXPLODE
    iEXPLODE


    Broj postova : 123
    Join date : 31.10.2010
    Age : 30

    ~ Bleach ~ Empty Re: ~ Bleach ~

    Postaj  iEXPLODE 03.01.11 17:51

    Ma kakvih 5. Kubo želi još 10 godina XD
    Trebalo je završiti sve sa Aizenom ali lik želi pare i Bleach je u svetom trojstvu shonen mangi tako da mu je lakše nastaviti priču nego nešto potpuno novo osmisliti i nadati se da će biti dobro.

    Sponsored content


    ~ Bleach ~ Empty Re: ~ Bleach ~

    Postaj  Sponsored content


      Sada je: 19.05.24 6:31.