''Anime Klub Rijeka'' 51000 Rijeka, Trg 128. brigade Hrvatske vojske 6- GKR ogranak Stribor

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Najdrazi anime i manga zanrovi

    Poll

    Najdraži anime/manga žanr mi je:

    [ 2 ]
    Najdrazi anime i manga zanrovi Bar_left10%Najdrazi anime i manga zanrovi Bar_right [10%] 
    [ 2 ]
    Najdrazi anime i manga zanrovi Bar_left10%Najdrazi anime i manga zanrovi Bar_right [10%] 
    [ 2 ]
    Najdrazi anime i manga zanrovi Bar_left10%Najdrazi anime i manga zanrovi Bar_right [10%] 
    [ 4 ]
    Najdrazi anime i manga zanrovi Bar_left20%Najdrazi anime i manga zanrovi Bar_right [20%] 
    [ 3 ]
    Najdrazi anime i manga zanrovi Bar_left15%Najdrazi anime i manga zanrovi Bar_right [15%] 
    [ 2 ]
    Najdrazi anime i manga zanrovi Bar_left10%Najdrazi anime i manga zanrovi Bar_right [10%] 
    [ 3 ]
    Najdrazi anime i manga zanrovi Bar_left15%Najdrazi anime i manga zanrovi Bar_right [15%] 
    [ 0 ]
    Najdrazi anime i manga zanrovi Bar_left0%Najdrazi anime i manga zanrovi Bar_right [0%] 
    [ 2 ]
    Najdrazi anime i manga zanrovi Bar_left10%Najdrazi anime i manga zanrovi Bar_right [10%] 
    [ 0 ]
    Najdrazi anime i manga zanrovi Bar_left0%Najdrazi anime i manga zanrovi Bar_right [0%] 

    Ukupno glasova: 20
    filthy_victorian
    filthy_victorian


    Broj postova : 779
    Join date : 30.10.2010
    Age : 34
    Lokacija : Dark alley in the middle of 19th century London

    Najdrazi anime i manga zanrovi Empty Najdrazi anime i manga zanrovi

    Postaj  filthy_victorian 03.11.10 18:13

    To ne mora biti slucaj, no cesto se dogodi da niz odlicnih animea nadjemo u nekom odredjenom zanru posto imaju slicne karakteristike, jednako kao i sto najdraze knjige cesto pronalazimo kod istih pisaca... Iako pravilo vrijedi, najdrazi animei su najdrazi animei, neovisno o tome kojem zanru oni pripadali... tongue
    Podijelite koji su vam najdrazi zanrovi, pripadnici tih zanrova, te sto vam se kod navedenih svidja pirat

    Moji najdrazi zanrovi su mecha, supernatural i yaoi. Mecha jer je jednostavno perfect, malo koljaze ispremijesne sa filozofijom i psihologijom xD (anime-RahXephon, Neon Genesis Evangelion Cool ), supernatural-ipak je to mozda uz school life najrasireniji zanr,pa je bilo tesko da ne potrefim neki dobar, a i od knjiga obozavam spekulativnu fikciju bounce (anime-Vampire Knight, Kuroshitsuji, Darker than black; manga-Godchild, Angel Sanctuary) te yaoi - jednostavno zato sto je kjut Twisted Evil (anime-Junjou Romantica, Loveless, Gravitation; manga-Loveless, Desire).
    iEXPLODE
    iEXPLODE


    Broj postova : 123
    Join date : 31.10.2010
    Age : 30

    Najdrazi anime i manga zanrovi Empty Re: Najdrazi anime i manga zanrovi

    Postaj  iEXPLODE 03.11.10 21:37

    Good idea Smile .. samo molim te dodaj još Mystery/psychological Very Happy

    Definitivno što volim i čime sam i započeo gledati anime jest akcija akcija akcija XD Nakon nekog vremena mi je trebala ipak pauza besmislenih borbi pa su na red stupile meche Very Happy Veliki roboti, većinom i znanstveno teoretski mogući, koji se bore za spas ili propast svijeta, kud ćeš bolje. Međutim od toga svega treba i poneka promjena tempa tako da sada u zadnje vrijeme gledam većinom neke drame, misterije ili slice of life Smile
    filthy_victorian
    filthy_victorian


    Broj postova : 779
    Join date : 30.10.2010
    Age : 34
    Lokacija : Dark alley in the middle of 19th century London

    Najdrazi anime i manga zanrovi Empty Re: Najdrazi anime i manga zanrovi

    Postaj  filthy_victorian 03.11.10 22:35

    Damn, znala sam da sam na nesto zaboravila xD hmmm mislim da se ne moze mijenjati anketa, barem ja jos nisam skuzila kako Razz
    Tako treba, mecha rulz king

    Sponsored content


    Najdrazi anime i manga zanrovi Empty Re: Najdrazi anime i manga zanrovi

    Postaj  Sponsored content


      Sada je: 19.05.24 7:43.