''Anime Klub Rijeka'' 51000 Rijeka, Trg 128. brigade Hrvatske vojske 6- GKR ogranak Stribor

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    gdje u hrvatskoj ima za kupit yaoi mange?

    neliel-usami
    neliel-usami


    Broj postova : 1
    Join date : 10.05.2012
    Lokacija : under the bridge

    gdje u hrvatskoj ima za kupit yaoi mange? Empty gdje u hrvatskoj ima za kupit yaoi mange?

    Postaj  neliel-usami 14.05.12 23:45

    aj dajte pomagajte,nemam koga za pitat,a oslipit cu od builjenja u monitor.....ovo ozbiljno mislim Very Happy u profila nema nista,imam eto bar blade of the immortal ali ni to vise neizlazi tako da sam ocajna. pratim ja anime ovo ono,ali manga je manga,if u know what i mean ^^ napisite mi stranice za online naručivanje jedino ako nema nikakve druge alternative,jer nisam baš lumen za takve stvari.......eto fala Smile
    Jeanne
    Jeanne


    Broj postova : 350
    Join date : 17.11.2010
    Age : 35
    Lokacija : Zagreb

    gdje u hrvatskoj ima za kupit yaoi mange? Empty Re: gdje u hrvatskoj ima za kupit yaoi mange?

    Postaj  Jeanne 19.05.12 22:02

    neliel-usami je napisao/la:aj dajte pomagajte,nemam koga za pitat,a oslipit cu od builjenja u monitor.....ovo ozbiljno mislim Very Happy u profila nema nista,imam eto bar blade of the immortal ali ni to vise neizlazi tako da sam ocajna. pratim ja anime ovo ono,ali manga je manga,if u know what i mean ^^ napisite mi stranice za online naručivanje jedino ako nema nikakve druge alternative,jer nisam baš lumen za takve stvari.......eto fala Smile

    Sve sto se nade na amazonu moze se naruciti preko algoritma ako si sama ne mozes naruciti. =)
    Hetalia
    Hetalia


    Broj postova : 98
    Join date : 10.06.2011
    Age : 32
    Lokacija : Rijeka

    gdje u hrvatskoj ima za kupit yaoi mange? Empty Re: gdje u hrvatskoj ima za kupit yaoi mange?

    Postaj  Hetalia 24.05.12 18:49

    ja znam samo da u algoritmu ima mange ali ne znam za yaoi, a baš bi kupila? Jer ima ih na netu za skinut koliko očeš ://

    Sponsored content


    gdje u hrvatskoj ima za kupit yaoi mange? Empty Re: gdje u hrvatskoj ima za kupit yaoi mange?

    Postaj  Sponsored content


      Sada je: 19.05.24 5:43.