''Anime Klub Rijeka'' 51000 Rijeka, Trg 128. brigade Hrvatske vojske 6- GKR ogranak Stribor

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+4
Byakislav
margo232
Acrodyn
filthy_victorian
8 posters

    SERIJE - Sto se gleda, najdrazi naslovi, najgori naslovi...

    filthy_victorian
    filthy_victorian


    Broj postova : 779
    Join date : 30.10.2010
    Age : 34
    Lokacija : Dark alley in the middle of 19th century London

    SERIJE - Sto se gleda, najdrazi naslovi, najgori naslovi... Empty SERIJE - Sto se gleda, najdrazi naslovi, najgori naslovi...

    Postaj  filthy_victorian 11.01.11 15:26

    Trenutno pratim Big Bang Theory... mislim da sam pogledala sve sto je do sada izaslo, trebala bih malo potraziti po netu ako ima sta novoga...
    Pocela sam sada gledati Tudore na tv-u, cini mi se zanimljivo Very Happy
    Acrodyn
    Acrodyn


    Broj postova : 449
    Join date : 12.11.2010
    Age : 32
    Lokacija : Labin,Rijeka

    SERIJE - Sto se gleda, najdrazi naslovi, najgori naslovi... Empty Re: SERIJE - Sto se gleda, najdrazi naslovi, najgori naslovi...

    Postaj  Acrodyn 11.01.11 15:31

    Tjedno pratim jedino BBT, od kada je South Park završio posljednju prikazivanu sezonu.

    Osim toga prošao sam kroz sve epizode True Bloodea i ne znam ako sam išta baš redovito pratio u posljednje vrijeme. ^^

    Pod hitno se moram bacit na Dextera, pogledao sam samo prve dvije sezone. Crying or Very sad
    margo232
    margo232


    Broj postova : 291
    Join date : 15.11.2010
    Age : 31
    Lokacija : your closet

    SERIJE - Sto se gleda, najdrazi naslovi, najgori naslovi... Empty Re: SERIJE - Sto se gleda, najdrazi naslovi, najgori naslovi...

    Postaj  margo232 11.01.11 18:38

    Acrodyn je napisao/la:Tjedno pratim jedino BBT, od kada je South Park završio posljednju prikazivanu sezonu.

    Osim toga prošao sam kroz sve epizode True Bloodea i ne znam ako sam išta baš redovito pratio u posljednje vrijeme. ^^

    Pod hitno se moram bacit na Dextera, pogledao sam samo prve dvije sezone. Crying or Very sad
    oces da ti spoilam dextera xDDD
    ''tonight's the night''
    si citao knjigu? :3
    Byakislav
    Byakislav


    Broj postova : 443
    Join date : 03.11.2010
    Age : 33
    Lokacija : Crikvenica

    SERIJE - Sto se gleda, najdrazi naslovi, najgori naslovi... Empty Re: SERIJE - Sto se gleda, najdrazi naslovi, najgori naslovi...

    Postaj  Byakislav 11.01.11 22:31

    Ja pratim HIMYM, ponešto BBT i Glee redovito kad počne opet izlaziz u 2. mjesecu Very Happy
    iEXPLODE
    iEXPLODE


    Broj postova : 123
    Join date : 31.10.2010
    Age : 30

    SERIJE - Sto se gleda, najdrazi naslovi, najgori naslovi... Empty Re: SERIJE - Sto se gleda, najdrazi naslovi, najgori naslovi...

    Postaj  iEXPLODE 11.01.11 23:26

    House-a pratim u stopu. Jedva čekam sljedeći ponedjeljak jer će izaći nova epizoda Very Happy čekao od početka 11.mjeseca.
    Također čekam kada će najaviti termin za drugu sezonu The Walking Dead.
    Počeo sam gledati The Boardwalk Empire koja se čini vrlo kvalitetna Very Happy
    I za kraj sam počeo pratiti Dextera kako su ga počeli na rtl 2 prikazivati od samog početka.
    Također bi trebao nabaviti epizode Nip/Tuck-a jer sam stao na polovici druge sezone :S
    axy_neliel
    axy_neliel


    Broj postova : 160
    Join date : 08.12.2010
    Age : 37
    Lokacija : Rijeka / Labin

    SERIJE - Sto se gleda, najdrazi naslovi, najgori naslovi... Empty Re: SERIJE - Sto se gleda, najdrazi naslovi, najgori naslovi...

    Postaj  axy_neliel 14.01.11 23:35

    iEXPLODE je napisao/la:House-a pratim u stopu. Jedva čekam sljedeći ponedjeljak jer će izaći nova epizoda Very Happy čekao od početka 11.mjeseca.

    Također bi trebao nabaviti epizode Nip/Tuck-a jer sam stao na polovici druge sezone :S

    HOUSE IST KRIEG!!!! i ja jedva čekam daljnje epizode !!

    nip/tuck ti imam ja 3., 4. i 5. sezonu Smile

    Osim toga Dextera imam sve sezone ako ti treba Gorane, mada preporčam čitat knjigu "Darkly Dreaming Dexter" prema kojoj je rađena serija Smile

    A što se tiče serija koje volim/gledam:

    - Dexter
    - House
    - Red Dwarf
    - Rome
    - Spartacus
    - Only Fools and Horses
    - Nip/Tuck
    - M.A.S.H.
    - Metalocalypse
    - The X files
    - True Blood

    Nda, neznam ak se tko sjeća nedavno prikazivane triler/sf serije "Stvorenja" ( "Surface" u originalu... glumio je i Rade Šerbedžija) o novootkrivenoj vrsti "dinosaura", nažalost je bila samo jedna sezona... ja bi malog Nimroda, he's so cute!!!!!

    SERIJE - Sto se gleda, najdrazi naslovi, najgori naslovi... Wallpaper01_Nim_1280x1024
    corangar
    corangar


    Broj postova : 57
    Join date : 31.10.2010
    Age : 35

    SERIJE - Sto se gleda, najdrazi naslovi, najgori naslovi... Empty Re: SERIJE - Sto se gleda, najdrazi naslovi, najgori naslovi...

    Postaj  corangar 15.01.11 14:04

    Zadnje sam zavrsio Misfits, 2. sezonu.

    Osim toga, prati se donekle redovito: The walking dead, Lie to me, Mentalist, The big bang theory, House... i to je valjda to xD

    Jedna koju trenutno ne gledam (i odavno je zavrsila), ali mi je i dalje all-time favorite - Scrubs! ^^
    Jeanne
    Jeanne


    Broj postova : 350
    Join date : 17.11.2010
    Age : 35
    Lokacija : Zagreb

    SERIJE - Sto se gleda, najdrazi naslovi, najgori naslovi... Empty Re: SERIJE - Sto se gleda, najdrazi naslovi, najgori naslovi...

    Postaj  Jeanne 01.08.11 21:16

    Najbolji opening koji sam do sada vidjela!


    Sponsored content


    SERIJE - Sto se gleda, najdrazi naslovi, najgori naslovi... Empty Re: SERIJE - Sto se gleda, najdrazi naslovi, najgori naslovi...

    Postaj  Sponsored content


      Sada je: 26.04.24 11:23.