''Anime Klub Rijeka'' 51000 Rijeka, Trg 128. brigade Hrvatske vojske 6- GKR ogranak Stribor

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5 posters

    One piece

    Byakislav
    Byakislav


    Broj postova : 443
    Join date : 03.11.2010
    Age : 33
    Lokacija : Crikvenica

     One piece  Empty One piece

    Postaj  Byakislav 17.11.10 20:29

    Svaki anime forum mora imati One piece thread jer je to pod must!

     One piece  Onepieceepisode406

    Autor: Eiichiro Oda

    Pratite Monkey D. Luffya i njegovu posadu u avanturama prema i iza Grand Linea. Čovjek od gume (moć koju je dobio pojevši 'Gomu Gomu' Devil Fruit) želi postati Kralj Pirata te se domoći One Piecea (ostavštine Gold D Rogera, prošlog Pirate Kinga), ali nije jedini s tom željom jer počela je: Era Pirata! Jedan od najdužih trenutno ongoing anime za koji je svatko čuo.

    Pratite li anime? Kakvi su vam dojmovi? Koristite spoiler gumbić ako ćete pričati o nečem važnom da ne spoilate drugima.
    filthy_victorian
    filthy_victorian


    Broj postova : 779
    Join date : 30.10.2010
    Age : 34
    Lokacija : Dark alley in the middle of 19th century London

     One piece  Empty Re: One piece

    Postaj  filthy_victorian 17.11.10 21:26

    Rado cu podijeliti svoje dojmove xD pogledala sam prvih 5 epizoda, i pomislila: ovo je nesto najgore ikada xD hahaha iako su svi oko mene ludi za time... no, jednog dana kada vise ne budem znala sto gledati ili ako budem mazohisticki raspolozena, cu krenuti gledati od pocetka do kraja, posto ga svi hvale i kazu da postane super nakon oko 20-te epizode...
    No, razlog zasto mi se nije svidio anime... Bio mi je dosadan, likovi nezanimljivi i cudni, pogotovo onaj glavni koji rasteze ruke kao da je od gume Laughing Just to make it clear, ne kazem da je anime los posto nisam izdrzala pogledati ga do kraja, jednostavno mi se nije svidio, sto ne znaci da mozda i nece kada (ako) ga pogledam cijeloga...
    Byakislav
    Byakislav


    Broj postova : 443
    Join date : 03.11.2010
    Age : 33
    Lokacija : Crikvenica

     One piece  Empty Re: One piece

    Postaj  Byakislav 17.11.10 21:43

    Da, taj početak je stvarno malo čudan za nekog tko prvi puta gleda. Ali meni recimo bi bilo toplo oko srca prisjetiti se. Ipak je to anime uz koji sam odrastao zadnjih 10 godina. I radnja postaje bolja nakon tih prvih 20-ak epizoda, a onda svakim arcom sve bolja i zanimljivija pogotovo kad se skupi više ekipe. Jedini problem je što ima dosta epizoda i treba dosta vremena za gledanja ali se svakako isplati. Sad zadnje je izašla 474 i stvarno je epic. xD

    I da, likovi su možda čudni s početka isto, ali kasnije svatko dobije svoju priču i razradu detaljnu i stvarno možeš svakog od njih posebno zavolit baš kao ja! One piece mi je jedan od najdražih animea ikad!! :DD
    Jeanne
    Jeanne


    Broj postova : 350
    Join date : 17.11.2010
    Age : 35
    Lokacija : Zagreb

     One piece  Empty Re: One piece

    Postaj  Jeanne 17.11.10 21:51

    Byakislav je napisao/la:Da, taj početak je stvarno malo čudan za nekog tko prvi puta gleda. Ali meni recimo bi bilo toplo oko srca prisjetiti se. Ipak je to anime uz koji sam odrastao zadnjih 10 godina. I radnja postaje bolja nakon tih prvih 20-ak epizoda, a onda svakim arcom sve bolja i zanimljivija pogotovo kad se skupi više ekipe. Jedini problem je što ima dosta epizoda i treba dosta vremena za gledanja ali se svakako isplati. Sad zadnje je izašla 474 i stvarno je epic. xD

    I da, likovi su možda čudni s početka isto, ali kasnije svatko dobije svoju priču i razradu detaljnu i stvarno možeš svakog od njih posebno zavolit baš kao ja! One piece mi je jedan od najdražih animea ikad!! :DD

    Sto se tice zadnje recenice... zaboravio si na Bleach, ha Byakislave? Laughing
    Byakislav
    Byakislav


    Broj postova : 443
    Join date : 03.11.2010
    Age : 33
    Lokacija : Crikvenica

     One piece  Empty Re: One piece

    Postaj  Byakislav 17.11.10 21:53

    Ah, joj. Bleach i volim i mrzim. Prije mi je bio stvarno zakon ali je taj entuzijazam opao zbog fillera, ali kada završi ću ga sigurno pogledati. Da ne spammamo ovdje slobodno otvori Bleach topic pa ćemo tamo o tome .. hahaha Very Happy
    marta
    marta


    Broj postova : 354
    Join date : 29.10.2010
    Age : 32
    Lokacija : Rijeka

     One piece  Empty Re: One piece

    Postaj  marta 17.11.10 21:54

    joj.. pocela sam gledati i onda stala. ali najdrazi i najtuzniji dio mi je kada sabo umre. ^_^

    btw. moj brat je CIJELI one piece pogledao u malo vise od mjesec dana. tako da mu moram odati pocasti i preporuca ga..valjda covjek zna.. I love you
    Acrodyn
    Acrodyn


    Broj postova : 449
    Join date : 12.11.2010
    Age : 32
    Lokacija : Labin,Rijeka

     One piece  Empty Re: One piece

    Postaj  Acrodyn 17.11.10 22:10

    Byakislav je napisao/la:Ah, joj. Bleach i volim i mrzim. Prije mi je bio stvarno zakon ali je taj entuzijazam opao zbog fillera, ali kada završi ću ga sigurno pogledati. Da ne spammamo ovdje slobodno otvori Bleach topic pa ćemo tamo o tome .. hahaha Very Happy

    I zato je moj otaku moto: manga > anime. Twisted Evil

    Sponsored content


     One piece  Empty Re: One piece

    Postaj  Sponsored content


      Sada je: 29.03.24 2:37.