The First Time

Share
    iEXPLODE

Broj postova : 123

The First Time

Postaj  iEXPLODE on 03.11.10 11:16

Neka se ovdje svi malo prisjetimo koji nam je bio prvi anime, koji nam je anime pokazao da postoji jedan nevjerojatan novi svijet za istražiti Smile
    Moj prvi koliko se sjećam je bio Fullmetal Alchemist. Prije sam gledao i na RTL2 Inuyasha i Detective Conan ali u to vrijeme još nisam znao da se to zove anime XP
    hongo mio

Broj postova : 4

Re: The First Time

Postaj  hongo mio on 03.11.10 11:26

Moj prvi je naravno bio Mjeseceva ratnica xDDD Nakon toga su bile Super Gals i Shaman King <3 . To se emitiralo na tv-u pa sam samo to i mogla gledat. Prije par godina me spopala zelja da ponovno pogledam Shaman King i tako sam se navukla na anime
    cheers
    marta

Broj postova : 354

Postaj  marta on 03.11.10 14:22

prvi put.. Candy Candy..savrsenstvo.. cak malo bolje od mjeseceve ratnice.. cijela family je to gledala. zakon u kuci.. nisam niti znala da je to jedan potpuno novi svijet.. Very Happy savrsenstvoooo.. ^_^
    filthy_victorian

Broj postova : 779

Postaj  filthy_victorian on 03.11.10 16:54

Moj prvi anime bio je of kors Mjeseceva ratnica albino tada sam istovremeno gledala i ono sto ja zovem anime sapunicama, Candy Candy i Lady Oscar (I ne, ne mozete me uvjeriti da to nije radnja sapunice xD samo zamjenis ime Mikami sa Maria Gualdalupe i eto, find the difference.)

A prvi anime nekoliko godina nakon toga kada sam se finally navukla bio je Vampire Knight Very Happy

corangar

Broj postova : 57

Postaj  corangar on 03.11.10 18:46

Nemoguće je da se sjetim baš prvog jer je to bilo prije 10+ godina u vrlo ranoj mladosti xD
    Ono šta mi je ostalo u sjećanju kao jedan od prvih anime-a jest Dragon Ball. To sam gledao kao klinjo na njemačkom RTL II zajedno s hrpetinom drugih :P

Istina, tada nisam znao šta uopće gledam, al osim toga ne mogu niti jedan drugi izdvojiti :P Išlo je sve laganim tokom od tada :D
    Mogu doduše reći da je prvi anime na mom kompjuteru bio "Excel Saga" koji mi je frendica poštom poslala na cd-ima, zajedno s nekim Dragon Ball AMV-ovima i sl. xD

Ah, good times... :D
    Kakashi

Broj postova : 164

Postaj  Kakashi on 05.11.10 22:12

Waaaaa koja su to bila lijepa vremena, božeee dragiii..
    Prvi anime, ali bas prvi je bio Vision of Escaflowne, i tog bi se uvjek usro ko klinac.
    Sjećam se da je bilo prije sam serije ono od mtv-a top charts i da je prvi bio uvjek onaj kreten Nelly jbmu ******
    A prva manga, ajoj Naruto, One Piece eww :/
    Dunno lol.
    margo232

Broj postova : 291

Postaj  margo232 on 15.11.10 23:01

prvi je bio sailor moon...i pogeymani naravno : D
    a manga...hmmm...hmmmmmmm...m..mmm..mislim da je bio naruto

p.s lol! <----dbz?
    iEXPLODE

Broj postova : 123

Postaj  iEXPLODE on 15.11.10 23:03

Sjećate se još pčelice Maje ? Smile
    margo232

Broj postova : 291

Postaj  margo232 on 15.11.10 23:08

iEXPLODE je napisao/la:Sjećate se još pčelice Maje ? Smile
    ajme faux da!!!...to mi je onda bio prvi xD
    vrtio se na rai uno...ili media sete ja mislim...
    Byakislav

Broj postova : 443

Postaj  Byakislav on 15.11.10 23:58

Ovdje sam zaboravio postati. Uglavnom i ja sam kao i vi prvi susret s animeom imao preko sailor moona, dbz i one piecea i sličnih stvari. Ali uvijek volim spomenuti prvi anime koji sam pogledao na kompu i da sam baš znao da je anime a to je bio bleach - zapravo to je bio i prvi susret sa japanskim u animeima. Slobodno napišite i vi svoj prvi susret s originalom Very Happy.
    0din

Broj postova : 4

Postaj  0din on 28.12.10 14:16

Dragon Ball 1994 te X-1999 iz 96' od tada mi se svidjela animacija takih uradaka, klasični Japansko-anime stil kroz duboke priče i humor koji je uvjek pridonosio atmosferi svakog animea kojeg sam pogledao. Od tada Tom i Jerry su polako isklizali iz moga života a Japanomanija je uzimala sve više mjesta. Trajalo je to do dobre 23 godine od tada ne gledam svaki anime ali tu i tamo pogledam. Dosta toga je otišlo komercijalnim vodama, no kao i sve drugo. Tako da tu nema iznenađenja ali uvjek se volim prijestiti tih dana jer ono što sam danas anime je imao utjecaj na to. Zato sam i doletio ovdje da vidim o čem se priča ovih dana hehe

Sponsored content

Postaj  Sponsored content

Similar topics

-

Sada je: 14.11.18 22:13.